04 stycznia 2019 14:03 | Aktualności

Sukces grupy ,,Misiaków"

Grupa ,,Misiaki" podjęła działania mające na celu edukację i propagowanie bezpiecznych wzorców zachowań. Dzieci pod opieką swojej Nauczycielki przygotowały prace plastyczne na konkurs. Dzięki kreatywności i inwencji twórczej - grupa ,,Misiaki" została Laureatem I miejsca w konkursie plastycznym WyRaźni na drodze.W ogólnopolskiej akcji udział wzięło 1000 placówek przedszkolnych, do konkursu zgłoszonych zostało ponad 600 prac.

Gratulujemy serdecznie sukcesu naszym Przedszkolakom i Pani Nauczycielce odpowiedzialnej za realizację akcji w naszym przedszkolu!

Oto nagrody rzeczowe, które przedszkolaki otrzymały za udział w akcji edukacyjnej, czekamy z nieciepliwością na lekcję pokazową, którą poprowadzi Fundacja ZEBRA.

dyplom.jpg