14 grudnia 2018 08:05 | Aktualności

,,Jasełka"

Okres świąt Bożego Narodzenia to taki czas, kiedy w naszym przedszkolu spotykamy się wszyscy razem, by uczestniczyć w uroczystości jasełkowej. Dnia 12 i 13 grudnia dzieci z grupy ,,Jeżyki”, swoim występem oraz wspólnym śpiewaniem kolęd, wprowadziły w nastrój świąteczny najpierw wszystkie dzieci i pracowników przedszkola a następnie rodziców. Całemu występowi towarzyszyła świąteczna atmosfera pełna radości i ciepła, a uroku całości dodawał wystrój świąteczny oraz stroje dzieci. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji uroczystości oraz jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

,,Jasełka"