26 listopada 2018 19:29 | Aktualności

"WyraŹni na drodze"

"WyraŹni na drodze"  to hasło II edycji akcji edukacyjnej, której celem jest promowanie bezpieczeństwa i widoczności na drodze wśród dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku w akcji wzięły udział starszaki- MISIAKI. W ramach akcji przeprowadzono zajęcie przypominające i utrwalające bezpieczne zachowanie się w miejscach publicznych. Każde dziecko zaopatrzone zostało w materiały edukacyjne: certyfikowane odblaski, książeczki aktywności oraz materiały dydaktyczne dla rodziców. Podsumowaniem zajęcia było wykonanie prac na konkurs plastyczny przez chętne dzieci. Rozwiązanie konkursu nastąpi 21 grudnia. Trzymamy kciuki, powodzenia.