AAA
Gminne Przedszkole w Kołczygłowach

Grupa Grupa 3 - latki

Witajcie, oto grupa ,,KRASNALE"- maluszki. KRASNALE to przedszkolaki w wieku 3 lat. Uwielbiamy przebywać w przedszkolu, gdzie nikt nie płacze i nie grymasi. Z każdym dniem bardziej poznajemy siebie, swoje zwyczaje, upodobania i zachowania. Każdego dnia uczymy się zgodnego przebywania w grupie oraz poznajemy wiele nowych i ciekawych rzeczy z otaczającego nas środowiska. Nad naszym bezpieczeństwem i rozwojem czuwają mgr Danuta Aleksjew, mgr Agnieszka Dziemianko-Nalikowska i mgr Magdalena Jankowska - nauczyciel wspomagający.

Wychowawcy:

Moja grupa

29 stycznia 2020 14:07 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dzisiaj tj. 28 stycznia 2020 r. dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Wszystkie grupy zaprosiły swoich gości w  tym samym dniu. Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor – życzeniami zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni dla seniorów, natomiast dla dzieci ,,aby były nadal ich wielkimi skarbami”.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Pięknie przebrane dzieciaki pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tę uroczystość. Podczas występów dzieci oraz zaproszeni goście mogli degustować się ciastami przygotowanymi przez rodziców. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość - pełna uśmiechu i radości. Dziękujemy  Rodzicom oraz Pani dyrektor GOK za okazaną pomoc. Zapraszamy do galerii.

Przeczytano: 466 razy. Wydrukuj |Do góry

Zdjęcia: