11 grudnia 2019 18:24 | Aktualności

Jasełka "Błogosławiona noc"

Grudzień to czas, kiedy przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. Tak jest również w naszym przedszkolu. Dziś grupa ,,Biedronki” wprowadziła nas w magiczny i świąteczny nastrój podczas jasełek pt. ,,Błogosławiona Noc”. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi, rodzicami, pracownikami przedszkola  i dziećmi śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy oraz oglądaliśmy młodych aktorów, którzy z przejęciem wcielali się w role. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu uroczystości, życzymy zdrowych i spokojnych świąt.