AAA
Gminne Przedszkole w Kołczygłowach
Babciu, Dziadku szykujcie się na imprezkę do Waszych wnucząt !

Grupa Grupa 5 latki

"MISIAKI" to grupa dzieci 4 i 5 letnich. Nasza grupa liczy 27 dzieci, 16 chłopców i 11 dziewczynek. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Wszyscy lubimy się bawić i uczyć poprzez zabawę. Lubimy rysować, śpiewać, tańczyć, z radością chodzimy na spacery i wycieczki, podczas których dokonujemy obserwacji przyrodniczych. "Misiaki" przejawiają duże zainteresowanie otaczającym nas światem.
W naszej grupie odbywają się też zajęcia dodatkowe: język angielski i katecheza.

Wychowawcy:
Joanna Rachwał

Wychowawcy:

Moja grupa

09 stycznia 2020 11:24 | Aktualności

Bal w przedszkolu dzisiaj

Dzisiaj tj. 9 stycznia 2010 r. nasze przedszkolaki bawią się na długo wyczekiwanym balu. Dziękujemy Rodzicom za pomysłowe stroje dla swoich pociech. Zapraszamy do galerii.

czytaj więcej »

09 stycznia 2020 11:23 | Aktualności

Ogólnopolski konkurs plastyczny

Gminne Przedszkole w Kołczygłowach organizuje konkurs plastyczny ,,Jak pomagamy Ziemii?". Koordynatorami konkursu sa nauczycielki z grupy ,,Biedronki". Zgodnie z regulaminem konkursu nasze przedszkolaki nie mogą w nim uczestniczyć.

czytaj więcej »

08 stycznia 2020 11:56 | Aktualności

Zbliża się ,,Dzień Babci i Dziadka"

Uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka" odbędzie się dnia 28 stycznia 2020 r. o godz.16:30. Miejscem celebrowania uroczystości będzie Gminny Ośrodek Kultury w Kołczygłowach, ul . Szkolna 1.

czytaj więcej »

17 grudnia 2019 13:59 | Aktualności

Życzenia

Spokojnych, rodzinnych Świąt oraz Bożych Łask w nadchodzącym Nowym Roku życzą Dyrektor, Pracownicy oraz dzieci Gminnego Przedszkola w Kołczygłowach.

czytaj więcej »

12 grudnia 2019 08:05 | Aktualności

Informacja o ,,Balu Karnawałowym"

Bal Karnawałowy dla dzieci z Gminnego Przedszkola w Kołczygłowach odbędzie się dnia 9 stycznia 2020 roku. Wesołej zabawy!

czytaj więcej »

11 grudnia 2019 18:24 | Aktualności

Jasełka "Błogosławiona noc"

Grudzień to czas, kiedy przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. Tak jest również w naszym przedszkolu. Dziś grupa ,,Biedronki” wprowadziła nas w magiczny i świąteczny nastrój podczas jasełek pt. ,,Błogosławiona Noc”. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi,...

czytaj więcej »

07 grudnia 2019 19:15 | Aktualności

Mikołajki w przedszkolu

Czy jest na świecie ktoś, kto nie czeka na Świętego Mikołaja, chyba nie. Już od wczesnych godzin rannych przedszkolaki nie mogły się doczekać odwiedzin tajemniczego gościa. Szukały, nasłuchiwały, nawet wszystkie kanapki na śniadanko zjadły. Święty Mikołaj w tym roku zaprosił dzieci...

czytaj więcej »

07 grudnia 2019 16:04 | Aktualności

Mikołaj od przedszkolaków w schronisku dla zwierząt

6 grudnia zakończyliśmy naszą akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze słupskiego schroniska. Łącznie przedszkolaki przyniosły 130 kg suchej karmy, 20 kg mokrej karmy, a także 2 kg kaszy i 1 kilogram ryżu! Dziękujemy wszystkim za ogromne serce i pomoc w zbiórce. Zapraszamy do galerii....

czytaj więcej »

04 grudnia 2019 10:23 | Aktualności

DOŻYWIANIE DZIECI W SZKOLE I PRZEDSZKOLU

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach informuje, że podania o dożywianie od stycznia 2020 r. dzieci w szkole oraz w przedszkolu należy składać już od 1 grudnia 2019 r. Do podania należy dołączyć zaświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów netto wszystkich pracujących...

czytaj więcej »

26 listopada 2019 18:00 | Aktualności

Tajemniczy gość

W dniu dzisiejszym odwiedziła przedszkole nasza absolwentka Nicol i zaprezentowała przepiękny taniec nowoczesny. Dzieci z chęcią przyłączyły się do starszej koleżanki i fantastycznie ćwiczyły układy taneczne. Dziękujemy za odwiedziny i życzymy samych sukcesów.

czytaj więcej »